adopte - aplikacja randkowa

1.0
334
by GEB AdoptAGuy
Download App
Pozwól, by odnalazła Cię miłość!
adopte (dawniej ZaadoptujFaceta) to wyjątkowa aplikacja randkowa z milionami użytkowników na całym świecie.
Powstała we Francji, a konkretnie w Paryżu, Oh, là, là !, specjalizuje się w związkach heteroseksualnych. Jest to pierwsza aplikacja, w której kobiety robią pierwszy kroki i jedyna, która gwarantuje taką samą liczbę zarejestrowanych kobiet i mężczyzn, co zapewnia równowagę w kontaktach. Nie bez powodu jest to ulubiona aplikacja randkowa Francuzów*.
JAK TO DZIAŁA
W adopte kobiety decydują, kto może się z nimi skontaktować, a kto nie, wysyłając wiadomość bezpośrednio do profili, które im się podobają, lub upoważniając je do rozmowy z nimi. Ze swojej strony mogą oni okazać swoje zainteresowanie za pomocą "zauroczenia", otwierając rozmowę, jeśli zostanie ono zaakceptowane. W ten sposób doświadczenie jest przyjemne dla obu stron. Kobiety nie są zasypywane wiadomościami, a mężczyźni rozmawiają z kobietami, które są autentycznie zainteresowane ich profilem.
SPOTYKAJ LUDZI ZGODNIE Z TYPEM POSZUKIWANEJ RELACJI
Możesz znaleźć profile zgodnie z typem relacji, którego szukasz. Dotyczy to zarówno luźnych, jak i stałych relacji. L’amour !
NIE TYLKO ZDJĘCIE
Możliwości opisania siebie i wyszukiwania podobnych profili są nieograniczone (upodobania kulturalne, hobby, styl życia, pożądany związek, znak zodiaku, kuchnia i wiele innych), co pozwoli Ci bezpośrednio ocenić, czy dana osoba może być dla Ciebie interesująca, czy też nie.
BEZ STRACONEGO SWIPE
W adopte możesz zobaczyć wszystkich aktywnych użytkowników. To Ty decydujesz, czego szukasz i jakiego rodzaju profile chcesz znaleźć i odkrywać.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH
W adopte NIE MA reklam, a Twoje dane NIE są na sprzedaż.
Z drugiej strony, adopte posiada zespół moderatorów, zarówno ludzkich, jak i zautomatyzowanych, aby zagwarantować bezpieczeństwo Tobie i wszystkim użytkownikom. Nie toleruje się także niewłaściwego zachowania.
Ponadto zespół obsługi klienta jest zawsze dostępny i służy pomocą w razie potrzeby.
Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji i usunąć wszystkie swoje dane, wystarczy wysłać do nas prostą wiadomość.
BEZPŁATNA REJESTRACJA
Pobieranie, rejestracja i wyszukiwanie profili są bezpłatne.
POZOSTAŁE OPCJE
Użytkownicy mogą wykupić członkostwo premium, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych funkcji. Subskrypcje odnawiane są automatycznie i można je anulować w dowolnym momencie, najpóźniej 24 godziny przed upływem terminu jej ważności, korzystając z ustawień konta Android w urządzeniu mobilnym.
Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Korzystania z systemu GooglePlay i Polityką prywatności pod następującymi adresami:
- https://www.pl.adopte.app/api/v4/terms/android
- https://www.pl.adopte.app/api/v4/terms/privacyPolicy
*Według badania 60 millions de consommateurs przeprowadzonego we Francji w czerwcu 2021 r.
More Information
Category:
Lifestyle
Update Date:
2022-09-23
Latest Version:
4.9.10